Rozbudowa Domu Pomocy Społeczej

W dniu 06.09.2016 roku w siedzibie Urzędu Gminy Bogoria została zawarta umowa pomiędzy Wójtem Gminy Bogoria - Władysławem Brudkiem - a generalnym wykonawcą - Zakładem Remontowo - Budowlanym "ADMA" - Macias Marian, ul. Klasztorna 18 - Rytwiany. Umowa dotyczy realizacji inwestycji pn. "Podniesienie jakości usług świadczonych w Domu Pomocy Społecznej w Pęcławicach Górnych w celu wzmocnienia podmiotowości i aktywności życiowej podopiecznych - "Rozbudowa Domu Pomocy Społecznej".

Wartość powyższego zadania wyniesie kwotę 2 170 500 zł (dwa miliony sto siedemdziesiąt tysięcy pięćset złotych). Termin oddania do użytku to 30.10.2017r.

W rozbudowanej części Domu Pomocy Społecznej powstaną pokoje mieszkalne dla dwudziestu czterech pensjonariuszy oraz pomieszczenia służące rehabilitacji.

Rozbudowa Domu Pomocy Społeczej - 1
    Rozbudowa Domu Pomocy Społeczej - 2