19 lipca odbył się konkurs na stanowisko Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych – Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Szczeglicach. Komisja konkursowa jednogłośnie rekomendowała na to stanowisko Panią Beatę Lelakowską. 24 lipca Wójt Gminy Bogoria Marcin Adamczyk wraz z Zastępcą Wójta Dorotą Kruszec-Nowińską wręczyli akt powołania i złożyli serdeczne gratulacje oraz życzenia sukcesów pracy na stanowisku dyrektora tej placówki.

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Szczeglicach - 1
    Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Szczeglicach - 2