12 czerwca odbył się konkurs na stanowisko Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Bogorii. Komisja konkursowa jednogłośnie rekomendowała na to stanowisko Panią Annę Niziałek, dotychczasową Dyrektor ZPO w Szczeglicach. W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Bogoria Marcin Adamczyk wręczył akt powołania i złożył serdeczne gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów. Pani Dyrektor swoją pracę w nowej placówce rozpocznie od 1 września 2019 r. W skład zespołu wchodzą: Publiczne Przedszkole w Bogorii, Publiczna Szkoła Podstawowa w Bogorii, Liceum Ogólnokształcące w Bogorii oraz Branżowa Szkoła I Stopnia w Bogorii.

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Bogorii - 1