Zaproszenie na spotkanie dotyczące programu Czyste Powietrze

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dotyczące programu "Czyste Powietrze" na których uzyskacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące programu.

Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miasta i Gminy Staszów, ul. Opatowska 31, 28-200 Staszów.

Termin spotkanie w Gminie Bogoria zostanie podany w najbliższym czasie.

Ministerstwo Środowiska rozpoczęło cykl spotkań w gminach dotyczący realizacji Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”. Spotkania z mieszkańcami, prowadzone na terenie całego kraju, mają na celu poinformowanie mieszkańców jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynku oraz wymianę przestarzałych źródeł ciepła. W Gminie Staszów spotkanie odbędzie się 19 września 2018 roku, o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Staszowie, ul. Opatowska 31, Staszów.

Podstawowym celem Programu jest poprawa efektywności energetycznej istniejących zasobów mieszkalnych budownictwa jednorodzinnego oraz zdecydowane zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery z funkcjonujących i nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Inicjatywna skierowana jest w szczególności do osób fizycznych: właścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych bądź realizujących plan budowy jednorodzinnego budynku mieszkalnego - wsparcie finansowe gruntownej termomodernizacji budynku oraz wymiany lub zakupu i montażu niskoemisyjnych źródeł ciepła.

Ulotka czyste powietrze

Zaproszenie na spotkanie dotyczące programu Czyste Powietrze - 1