Przejdź do treści
Powiększ tekst: A A Awersja dla niedowidzących


  • Gmina Bogoria Strona Główna
Sprawdź wiadomości z Gminy
Biuletyn Informacji Publicznej
Mapa Gminy Bogoria

Zaproszenie na spotkanie dotyczące programu Czyste Powietrze

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dotyczące programu "Czyste Powietrze" na których uzyskacie Państwo szczegółowe informacje dotyczące programu.

Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miasta i Gminy Staszów, ul. Opatowska 31, 28-200 Staszów.

Termin spotkanie w Gminie Bogoria zostanie podany w najbliższym czasie.

Ministerstwo Środowiska rozpoczęło cykl spotkań w gminach dotyczący realizacji Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”. Spotkania z mieszkańcami, prowadzone na terenie całego kraju, mają na celu poinformowanie mieszkańców jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynku oraz wymianę przestarzałych źródeł ciepła. W Gminie Staszów spotkanie odbędzie się 19 września 2018 roku, o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Staszowie, ul. Opatowska 31, Staszów.

Podstawowym celem Programu jest poprawa efektywności energetycznej istniejących zasobów mieszkalnych budownictwa jednorodzinnego oraz zdecydowane zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery z funkcjonujących i nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Inicjatywna skierowana jest w szczególności do osób fizycznych: właścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych bądź realizujących plan budowy jednorodzinnego budynku mieszkalnego - wsparcie finansowe gruntownej termomodernizacji budynku oraz wymiany lub zakupu i montażu niskoemisyjnych źródeł ciepła.

Ulotka czyste powietrze

Zaproszenie na spotkanie dotyczące programu Czyste Powietrze - 1

Urząd Gminy Bogoria

ul. Opatowska 13
28-210 Bogoria

Telefon: 015 867-42-81
Fax: 015 867-42-81
Adres e-mail: urzad@bogoria.pl